سریال های نوروز 1389

1-چهار دیواری

شبکه یک سیما قرار است سریال «چهاردیواری» را نوروز 89 روی آنتن بفرستد. این سریال را سیروس مقدم کارگردانی کرده و به گفته الهام غفوری، تهیه کننده چهاردیواری، تصویربرداری این سریال به پایان رسیده و تدوین آن آغاز شده است و به احتمال زیاد تا یک ماه آینده سریال آماده نمایش می شود.

 سریال چهاردیواری را مقدم براساس فیلمنامه ای نوشته محسن طنابنده و سعید آقاخانی مقابل دوربین برده است. 2 سال پیش هم همین تیم، سریال «پیامک از دیار باقی» را برای نوروز شبکه یک ساختند. داستان چهاردیواری درباره جوانان است؛ جوانانی که برای رسیدن به آرزوهای خود راه های مختلف را تجربه می کنند. شاید ساده ترین راه برای جوانی که چندان خلاقیت و صبر ندارد، راه خلاف باشد. نادر، جوان اول سریال چهاردیواری هم یک خلاف کوچک را برای رسیدن به خواسته اش انتخاب می کند. او یک دروغ کوچک می گوید؛ اما این دروغ آنقدر بزرگ می شود که همه زندگی نادر و اطرافیانش را تحت الشعاع قرار می دهد.
نقش نادر را در این سریال، امیر جعفری بازی می کند و از دیگر بازیگرانی که در کنار او، ایفای نقش می کنند، می توان به آتیلاپسیانی، سعید آقاخانی، بهنوش طباطبایی، مهران رجبی، مریم امیرجلالی، جواد فیلی، نعیمه نظام دوست و... اشاره کرد.مقدم پیش از این به جام جم گفته بود که فضای چهاردیواری با دیگر سریال هایش کاملافرق دارد و از فضا و قصه ای کاملاشاد برخوردار است.